603 613 629 [email protected]

Nasi instruktorzy

Klaudia

Właściciel, instruktor Fit and Jump oraz instruktor Bungee Fitness. Sport od zawsze był w moim życiu. Od 4 lat regularnie biegam, chociaż bieganie jest ze mną od podstawówki. Oprócz tego siatkówka, fitness i inne dyscypliny sportowe nie są mi obce. Trampoliny pokochałam od pierwszych zajęć. Zaczęło się od uczęszczania na zajęcia, później zrobiłam kurs instruktora, aż postanowiłam stworzyć coś własnego. Otworzyłam licencjonowany punkt Fit and Jump we Wrześni. Teraz przyszedł czas na Poznań. W tym czasie postanowiłam wprowadzić do swojego klubu zupełną nowość! Hit sezonu, który mam nadzieję zakotwiczy się na dobre w kategorii zajęć fitness. Jest nim bungee fitness. Cały czas szukam nowych form prowadzenia zajęć. Lubię motywować ludzi do ruszenia się z kanapy. Alternatywne formy fitnessu są idealnym narzędziem aby zmotywować się do treningu poprzez dobrą zabawę w grupie. Można się w nich zakochać od pierwszego skoczenia. Staram się, aby każda z Was wyszła z zajęć zadowolona i doładowana pozytywną energią.

Patrycja K (Września)

Mam 23 lata i mieszkam w Zasutowie obok Wrześni. Studiuję technologię żywności i żywienie człowieka i żywieniem się interesuje. O zajęciach na trampolinach słyszałam już dawno, ale pierwszy trening odbyłam w Bunnies Jumping Września i od razu mi się spodobało. Poza trampolinami od kiedy pamiętam biegam, ćwiczę w domu, a kiedy mam czas jeżdżę na rolkach lub rowerze.

 

 

 

 

 

 

 

Marta K (Września)

Cześć, jestem Marta, mam 22 lata i mieszkam w Zasutowie niedaleko Wrześni. Interesuję się fotografią oraz sportem. Na zajęcia Bunnies Jumping Września uczęszczam od sierpnia. Bardzo mi się spodobał ten rodzaj aktywności, dlatego postanowiłam się rozwijać w tym kierunku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natalia P (Września)

Cześć ! Mam na imię Natalia, mam 23 lata i mieszkam w Nekli. W przeszłości próbowałam różnych aktywności fizycznych, wszystko po to aby uzyskać wymarzoną figurę i tak trafiłam do Bunnies Jumping Września.
Szybko się okazało ze trafiłam w dziesiątkę, bo nie dość ze treningi okazały się efektywne, to na dodatek bardzo polubiłam taki rodzaj aktywności fizyczne.